Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mirci18

    addikt

    válasz *Ropi* #342 üzenetére

    A telefonnal még nem lenne gondom mivel én is azzal fotózok.
    Hobbifotósként tevékenykedek a szabadidőmben.
    Nyilván egy telefon soha nem lessz profi kamera de azért már letett egy két jó fotós telefont a Nokia gyár köztük az enyémet is a 830-at.

    Magában a mobilfotózásban azt szerettem meg hogy egy géppel tudok fotografálni melette dokumentálni a helyet.
    Fotót és videót szerkeszteni és akár fotót közzétenni tehát all in one megoldás egyben hobbistáknak.

    Tablettel csak az a bajom hogy abban nincs olyan kamera ami még értékelhető fénykép készítésére alkalmas lenne mivel le vannak maradva technológiában vagy 10 évvel.
    Így azzal tényleg igénytelenség dolgozni plussz bunkó embernek gondolom azt aki ilyennel dolgozik.

    Másik dolog ami kiveri nálam a biztosítékot az a videózás álló telefonnal.
    Könyörgöm olyan nehéz azt a telefont ledektetni?

    Egyébként magáról a fotózásról azt vallom hogy régen is sok ember volt aki bénázott fotómasinákkal itt ott.
    De míg régen magadnak fotóztál addig ma a legtöbb ember nem azért fotóz hogy magának emléket álíltson hanem azért hogy kérkedjen a facebook-on.

    Amit még hiányolok az az hogy ma a legtöbb ember ha megcsinál egy fotót azt egyszer megnézi és ennyi rajta van a gépén és többet nem foglalkozik vele.

    Én a családi fotók egy részét minden évben előhívatom mert számomra az értéket teremt az adja meg egy fotó értékét.

    Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

Új hozzászólás Aktív témák