Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Etok

    csendes tag


    Üdv Mindenkinek!

    Kettő nagy gondom van, amiért hozzátok fordulok. A mostani számítógép házamban, csak egy ventilátor van és nagyon melegszik a rendszer. (60-64 fok szokott lenni.) Még egyet be kéne tennem, de nincs hely számára. Ami venti van, a házba, az egy 8 cm-es. Van az oldalon ugyan egy 12 cm-nek kialakítva hely, de a proci hűtője miatt oda nem lehet tenni. Máshova meg nem lehet a helyhiány miatt pakolni. Ezért kell vennem egy új házat.
    Arra lennék kíváncsi, hogy tudtok-e ajánlani egy egyszerű, nem túl csicsás, drága (drága fogalma nállam a 35 e feletti) házat. Aminek elől meg hátul is van egy-egy ventilátornak kialakítva hely. Valamint egyszerű a ház oldalait leszedni és visszatenni. Szóval szerelni.
    A 460 W-os tápom egy neve nincs zajos darab. Azt is le szeretném cserélni. Hallom, hogy van olyan táp, aminek a gyártója örök garit biztosít termékére. Azt viszont nem tudom melyik gyártó. Tudjátok, melyik gyártó ez?
    Kinéztem magamnak egy tápot és egy házat. Mi a véleményetek ezekről?
    Ház: ASUS TA-362 VENTO
    Táp: Chieftec DT550A2 550W Aktív PFC

    Köszönöm előre is a válaszokat.

    ETOK

  • Etok

    csendes tag


    Üdv Mindenkinek!

    Kettő nagy gondom van, amiért hozzátok fordulok. A mostani számítógép házamban, csak egy ventilátor van és nagyon melegszik a rendszer. (60-64 fok szokott lenni.) Még egyet be kéne tennem, de nincs hely számára. Ami venti van, a házba, az egy 8 cm-es. Van az oldalon ugyan egy 12 cm-nek kialakítva hely, de a proci hűtője miatt oda nem lehet tenni. Máshova meg nem lehet a helyhiány miatt pakolni. Ezért kell vennem egy új házat.
    Arra lennék kíváncsi, hogy tudtok-e ajánlani egy egyszerű, nem túl csicsás, drága (drága fogalma nállam a 35 e feletti) házat. Aminek elől meg hátul is van egy-egy ventilátornak kialakítva hely. Valamint egyszerű a ház oldalait leszedni és visszatenni. Szóval szerelni.
    A 460 W-os tápom egy neve nincs zajos darab. Azt is le szeretném cserélni. Hallom, hogy van olyan táp, aminek a gyártója örök garit biztosít termékére. Azt viszont nem tudom melyik gyártó. Tudjátok, melyik gyártó ez?
    Kinéztem magamnak egy tápot és egy házat. Mi a véleményetek ezekről?
    Ház: ASUS TA-362 VENTO
    Táp: Chieftec DT550A2 550W Aktív PFC

    Köszönöm előre is a válaszokat.

    ETOK

  • Etok

    csendes tag

    válasz zolisz83 #229 üzenetére

    Köszönöm a válaszokat.

    Sajnos zolisz83, nem tudom eladni neked, mert a tesómnak kell. Miért akarjá(k) lecserélni a házat, azt ne kérdezd, mert halványlila gőzöm sincs. Én gépem volt és én olyan optimálisra belőttem az egészet, hogy kész gyönyör volt vele 'dolgozni', játszani. Halk volt, nem melegedet még totális terheléssel sem vészesen. Egyszóval jó volt. De, ha neki mégsem kell, akkor szólok.

    [Szerkesztve]

    ETOK

Új hozzászólás Aktív témák