Új hozzászólás Aktív témák

  • The_dog

    csendes tag

    Azt szeretném kérdezni tőletek, hogy előfordulhat olyan, hogy veszek használtan egy mobilinternet modemet, és bár a saját simkártyámmal használom, megkapom a régi tulaj SMS-eit? Egy Alcatel X200-as modemet vettem használtan, Telenorosat, mert a sajátom elveszett, és azt használtom a meglévő Telenoros simkártyámmal (az nem veszett el). Érdekes módon már több nap eltelt azután, hogy hazahoztam és először használtam, mikor érkezett rá olyan SMS, amit fogalmam nincs ki küldött. Az én kártyám számát senki nem tudja rajtam kívül, az SMS pedig valakinek a kérdésére egy válasz, tehát nem spam vagy zaklatás. Most vagy valaki véletlen félrepötyögött egy számot, és nekem jött tévesen az SMS-e, vagy az előző tulajnak írt valaki, és én kaptam meg, ami nem tudom lehetséges-e, ha amióta megvettem a modemet, csak a saját kártyám volt benne. Vagy lehet, hogy valamilyen módon hozzá van rendelve még a régi tulaj előfizetéséhez a modem? Elég furán hangzik, de előfordulhat ilyen, hogy hiába nincs a modemben a kártyája,megjön rá a neki címzett üzenet?

Új hozzászólás Aktív témák