Új hozzászólás Aktív témák

  • hito

    nagyúr

    válasz Smithy87 #4 üzenetére

    Nekem 6" már használhatatlan szint, igazából az Aya Neo-t is azért hirdetem most, mert kicsit a 7" is nekem. Ha elsősorban játékra használnám, jó lenne a 7", de nálam a játék csak harmadrangú kérdés :B Tegnap visszavásároltam a Onexplayer-t attól, akinek eladtam, mert Ő meg marad a Steam Deck-nél, neki pont a gaming az első :D

    hszilard666: Már hiányoltalak, félig neked nyitottam a topicot :D

    Itt leginkább a 7"-ból fakadó limitációra és néhány kisebb, egyéb okra gondoltam. Kifejtve:

    - Steam Deck-en az egy darab Type-C inkább rajta se lenne
    - ha lenne is rajta még egy Type-C, normál méretű USB nekem nagyon hiányozna, folyton keresni az átalakítót, meg otthon hagytam, stb...agyrém
    - egyedi komponensekből álló (még az CPU is egyedi) hardver, ami nem összemérhető a gyárilag win10/11 érkező, elterjedt hardverelemekből építkező machine frissítési gyakoriságával és életciklusával.
    - ahogy már említettem 7"-on a Win már tényleg kínkeserves számomra. Nem azt mondom, használható, de a 8.4" egész más szint. Papíron nem tűnik nagy különbségnek, de a gyakorlatban mintha 2x akkora lenne a kijelző
    - CPU-ban Ryzen 5 és 11. gen Core i7 szintből már nem szívesen engednék, márpedig a SD-ben lévő proci gyengébb

    Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

Új hozzászólás Aktív témák