Új hozzászólás Aktív témák

  • fatpingvin

    őstag

    válasz PuMbA #13 üzenetére

    ha nem az az alapbeállítás hogy magától semmit akkor igazából teljesen ugyanaz az eset.

    ha telepítéskor/első használatkor feldob egy opciót hogy itt van ez a csomagkezelő, ezt fogod tudni frissítésre használni, szeretnéd-e hogy automatikusan menjen, ha nem mondasz semmit akkor nem fog, az oké.

    te teszem azt ha én úgy döntenék hogy mégis felrakok egy ilyen rendszert dual bootban, annak meg egyik első dolga lenne hogy az én explicit és aktív hozzájárulásom nélkül megnyit egy amúgy általam júzerként hozzáférhetetlen csatornát a BIOS felé és önjáróan felülírja azt, esélyesen azzal a lendülettel menne is az egész rögtön a bitdarálóba, én meg szenvedhetnék azzal hogy visszarakjam az általam eredetileg jóváhagyott és beállított alaplapi firmware-t.

    nem fogadom el ellenérvként hogy rétegigény, nem érdekel hogy az, alapértelmezettnek kéne lennie egy tudatos felhasználó részéről.

    A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

Új hozzászólás Aktív témák