Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • headhunter86

    senior tag

    Sziasztok,

    Alaplapom topikjában már felvetettem a problémát. De megpróbálom itt, mert szerintem itt helyénvalóbb a problémám.

    Elszállt valószínűleg a LAN-om az alaplapon. Érdekes a helyzet, mert otthon még modemről volt hálózat, viszont routerből semmi. Mintha be se lett volna dugva a kábel. (Router, kábel jó. Próbáltam más routerrel és kábellel is). Elég érdekes jelenség, erre tudtok magyarázatot? Annyit hozzátennék a sztory-hoz, hogy kompresszorral kifújattam a gépet előtte. Ez okozhatta? Viszont ha ez okozta, nem értem, hogy modemből miért van rajta net...
    Mindenesetre vettem egy külső PCI Gigabites LAN kártyát. Ezzel viszont az a bajom, hogy a WAKE ON LAN nem megy rajta. Bármit állítottam, kikapcsoláskor nem marad ébren a kártya. (Nekem ez a gyanúm) Alaplapival megoldottam, ott simán ment az ébresztés kikapcsolt állapotból is.
    Erre van megoldás, vagy felejtsem el, hogy PCI kártyás LAN-t ébresszek. Elméletileg egy TP-LINK Gigabites LAN kártya. Alaplapnál ErP (ha jól sejtem ez az) Disabled. Így ment anno az alaplapi LANról is, míg jó volt.

    Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

Új hozzászólás Aktív témák