Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ijk

    nagyúr

    válasz Woodslave #70767 üzenetére

    Magyarul izomtömegben ha beledöglesz sem jönne 1-2 kilónál több. Ellenben ha leszálkásítasz akkor hatványozottan jobban nézel majd ki.
    A kérdés az hogy mi a célod. Viszonylag nagydarab és erős akarsz lenni? Akkor tömegelj. Egészségesebben, jobban akarsz kinézni? Szálkásíts. A kettő között? Csináld úgy ahogy eddig. :D

    Ez alapján amit linkeltél a mostani 10-12% közötti a testzsírommal teljesen a naturál határomon vagyok.

    [ Szerkesztve ]

    /人◕ ‿‿ ◕人\

  • deniro2

    senior tag

    válasz Woodslave #70767 üzenetére

    Hát ez az. Ne akarj szerintem se felszedni 10kg zsírt ahhoz a 1 kiló izomhoz. Szálkásíts, vagy maradj, ahogy vagy... :D

  • HussarF

    addikt

    válasz Woodslave #70767 üzenetére

    Ijk-nak igaza van, csak amíg nem tapasztalja meg az ember, addig fogalma sincs arról, hogy ez mit is jelent valójában. Sokan esnek abba a hibába, hogy állandóan attól rettegnek, hogy lemászik róluk az izom. Azért nem tűnik az el olyan könnyen.
    Komoly diéta nem egy leányálom ráadásul az elején képes rosszul is mutatni. A teltség eltűnik, de cserébe még jó zsíros vagy. Ez sok emberben elindítja a feltételes reflexet és akkor megoldja a dolgot azzal, hogy bassza meg a diéta, jól bezabál és elkezd tömegelni, mert hát izmot vesztett.
    Viszont ha tovább folytatod, akkor jön a buli. Ahogy csökken a testzsírod, a látvány nem lineárisan, hanem exponenciálisan javul. Ha a 14%-hoz képest a 12% 2x olyan jól néz ki, akkor a a 10% a 12%-hoz képest 4x jobban és így tovább. És ez a lényeg, ez az ami függővé tudja tenni az embert, aki már megtapasztalta, ezért tartja alacsonyan Ijk is, ezért csinálom én is minden tavasztól, hiába a szenvedés, kurvára megéri. Mert igen, annyival jobban néz ki az ember. Én is mikor lemegyek 76-77ről 70-71-re, akkor a hozzá nem értők folyton azt mondogatják, hogy mennyivel izmosabb lettem. Pedig nyilván nem, sőt, csökkent is az izomtömegem némileg, de ami van, az viszont kurvára látszik.
    Tényleg sokkal jobb az a forma, aki már egyszer végigcsinálta, annak nem is kell már magyarázni. Olyan ez, mint a kokain, érzed, hogy kurva jó vagy. Ha szar napod van, csak belenézel a tükörbe és máris jól érzed magad.
    Csak hát a lényeg, hogy egyszer el kell odáig jutni, különben nem érted, hogy miről beszélek.

    (#70775) userxy
    A nuskin-nél nem a kutatás mögött állnak nagy koponyák, hanem a marketing mögött. Értelmes ember nagyon messzire kerüli őket.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák