Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zola007

    veterán

    válasz kolosanyi #53258 üzenetére

    3 éve kiment a bal vállam, de visszaugrott
    Akkor nem nagyon csináltam utána semmit egy ideig, sajnos gyógytornát sem.
    Talán amiatt szűkült be a dolog? :F
    Igyekszem majd nyújtani, tudsz esetleg ehhez megbízható forrást neten?

    #53259) goodboy007: az a 13h utáni ch megvonás nem egy nagy ötlet éppenséggel
    vitaminból kezdetnek jó a Peak A-Z, 50% rda-s , abból kedved szerint étkezésenként bedobálsz 1 szemet és olcsó (240 szem ~2200 ft)
    gyümölcs és tej se az ördögtől való, én minden nap ettem gyümölcsöt és megiszok vagy heti 2 liter tejet, mégis fogytam 2012/2013-ban több mint 40 kilót, nem ezen múlik
    Személyi edzőből itt is van a teremben több, az egyik srác türelmes, figyelmes, következetes, érti a dolgát. A másik pedig tőmondatokban magyaráz, azt is csak módjával. És nem igazán veszi figyelembe az alany testi adottságait, pedig már messziről lerí nekem is, hogy srác arra, olyan formában nem képes. Szóval adj neki egy esélyt, de ha csak önfejűen mondja a dolgokat és nem kérdez, nem alakítgat gyakorlatsort az alkatodnak megfelelően, akkor hagyd ott a fenébe.

    [ Szerkesztve ]

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

  • Coccolino_O

    őstag

    válasz kolosanyi #53258 üzenetére

    Miért kellene a bicepszet érezni széles fogású húzódzkodásnál? :F A hátnak kell dolgoznia, nem a karnak. Nem a bohóc húzódzkodásról van szó. :U ;]

Új hozzászólás Aktív témák