Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FeniX-

    aktív tag

    válasz Jim-X #188067 üzenetére

    Nálam ez most annyi, hogy minden kajához eszek 1 gr C-vitamint, meg napi 1 multivitamint.

    De mint mondtam, én sztem tizenéve kb. ugyanazt eszem. (3-4 fajta kaja és tső)
    Nem szeretnék fél napokat a konyhában tölteni, feleség nincs, úgyhogy ez van. :)

  • m3ss

    veterán

    válasz Jim-X #188067 üzenetére

    Nem veletlen, hogy azok a testepitok akik monoton esznek (viszonylag, nem 100% csirkerizs...) azok marekszamra lapatoljak be a vitaminokat es asvanyi anyagokat.
    nem biztos, hogy az mervado. valahogy el is kell adni azt a sok szar taplalekkiegeszitot, reklamozni kell, sztem egy reszet azert is toljak..
    amugy ja, napi 1 kivi fedezi a c vitamin szuksegletet, en is igyekszek enni minden nap. mar csak a brokkolit kellene valahogy bevezetni, lehet nekem is kellene zacskoban sutni zoldsegeket..

    #188046 Tyler Durden 13-14%- al már az itthoni férfiak 95%-nál jobban nézel ki :DD
    top3-ban vagyunk talan elhizas tekinteteben. remelem nem csak 95%-nal nezek ki jobban ;] :DDD de hogy jovok en ide? azokat a %-okat csak azert mondtam, hogy felesleges megcelozni vkinek aki epp 2x%-rol probal lefogyni hogy majd tartosan 10% vagy ki tudja mennyi lesz. mert nem realis sztem hosszutavon 12-15% alatt, plane normalis izomtomeggel. hogy kinek mennyi az meg egyenfuggo.

    persze csak a változatos kaján a főzeléket meg pörkölt stbt értik ok te nem.
    mi a baj a fozelekekkel? porkoltet is meg lehet csinalni keves zsirral is. ha nem azt eszi az ember egesz nap nincs azzal baj. amugy is kell a zsir is tesztoszteron miatt. persze nyilvan jobb ha telitetlen. ha elegeti vki nem egyertelmuen elitelendo a zsirfogyasztas. kell az is mertekkel, ugyanugy mint a ch meg a protein. csomo ilyen kimutatast is latni, hogy akik pl. eszakon hofodte helyeken laknak es konkretan nincs ch csak zsirt meg proteint esznek nem magasabb a koleszterin szintjuk, mint nekunk..en pl kevesebb zsirt eszek, mint par eve amikor utoljara laboron voltam es semmit se valtozott a koleszterin szintem.
    de kicsit mindenkinek igaza van. nyilvan monoton egezseges taplalkozas is 100x jobb, mint a random cukros ultra feldolgozott cuccok amiket legtobben esznek. persze minel valtozatosabb annal jobb. en pl megorulok, ha ugyanazt kell ennem. de ha csak sajat foztomet ennem tuti nem ennek en se tul valtozatosan :B

    na nyomtam egy fullbodyt. 11 sorozat. nem volt oszinte a mosolyom a vegen a bolgar guggolas, goblet squat kornyeken mar :N hasat skippeltuk is utana.

    [ Szerkesztve ]

    https://www.instagram.com/jozsef.beko/

Új hozzászólás Aktív témák