Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • m3ss

    veterán

    válasz Gainka #186907 üzenetére

    en mar edzes elott is csak 1-1.5 ora szunetet tartok kaja nelkul..el kellene kezdenem cukros dolgokat tolni, mert ez igy tarthatatlan. mar a protein shakebe is rakok mezet. nekem altalaban ugy nez ki, hogy este 8-10-ig megeszek 2-2.5e kcalt, kb. 4 etkezes + random ami jon. aztan este nagyjabol atszamolom es rajovok ez keves es lefekves elott meg benyomok 1000+ kaloriat, ami nagyon nem esik jol mar..es meg igy is volt most a heten 2 nap amikor 6kor felkeltem korgo gyomorral es toltam zabpelyhet majd visszafekudtem :N
    ehes? az milyen? 2-3 orankent eszek, azt sem tudom ez a szo mit jelent :D amugy reggelente ehes szoktam lenni, de lehet inkabb ezt is gyomorsav tultengesnek definialnam az esti zabalas miatt...
    az a baj egyszerre nem tudok megenni 1000 kcalt, csak ha vmi zsirosat eszek, ezeket meg probalom visszafogni azert. bar lehet tolhatnam, most voltam laboron es szerencsere faxa, koleszterinem is hatarertek alatt van.
    szoval a ritka kajalas nekem nem jarhato ut. 4 tukortojas + 2 szelet kenyer, 4 tojasos rantotta 20-40 g kolbasszal 2 szelet kenyerrel, 70-80g rizs + hus adagokkal en fullon vagyok. de az is lehet neha eszek 1000+ kcalokat is, pl random leves + zuzaporkolt vagy sult csulok most ilyenekbol azert ossze is johet, nem is tudom hogy szamoljam ezeket...lehet tobbet is eszek mint gondolnam.
    pedig mar lassabb azert anyagcserem, 17 evesen amikor szamolgattam 4xxx kcalra emlekszek, es csak 2-3 kiloval voltam izmosabb. bar aktivabb is voltam..

    ha mar kaja, koszi a milbona protein puding otletet itt irta vki multkor, finomak is ezek es kb. laktozmentesek is. :K

    #186908 aelod hogy tudsz megenni egezseges kajakbol ennyit? :Y kivanod vagy kuzdelem? :DDD

    https://www.instagram.com/jozsef.beko/

  • Fred23

    nagyúr

    válasz Gainka #186907 üzenetére

    Inzulin érzékenység változása miatt estére nem is ajánlott a ch, ha visz is be az ember ilyenkor, szerintem az legyen a lehető legkevesebb. És attól sem kell félni, hogy ch nélkül az izom nem tudja felszívni a tápanyagot; megcáfolt mítosz ez a gyakran hallott feltételezés.

    Most, hogy hagyom kicsit a súlyom stagnálni, felhagytam az átmeneti böjtöléssel, és napi 3x-4x eszek, de du. 6 után szénhidrátból már maximum csak 20-25g-ot. Ebédre időzítem a legtöbb ch-t.

    m3ss: 2100 körüli kcal-t próbálok tartani napi szinten, whey protein nélkül se lenne soha gondom elfogyasztani azt a 120-150g fehérjét. Most megyek ki a konyhába a harmadik és a negyedik szelet rántott csirkemellért, arra kell csak figyelnem, 6 szelet fölé ne menjek. :D

    A nagyon rövid teljes testes edzés működni látszik, úgy tűnik, jobb lehet az eddigi szintén pinalegyezős edzéstervemnél ez a módszer; edzésnapok után így elég lesz a két nap pihenő is, vagyis holnap már megint edzhetek. Így tényleg mintha alig csinálnék valamit, de a magas intenzitás miatt élvezem. Holnap lemérem, hány perc az egész.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák