Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dare2Live

    nagyúr

    válasz benfolds #180560 üzenetére

    "edig tudom, hogy elméletileg magas hőmérsékleten, rövid ideig kellene sütni, de az a bökkenő, hogy mire kifehéredik a hús (serpenyőben, csíkokra vágva), addigra pont elkezdi kitolni magából a vizet, ha meg kitolta, akkor már kénytelen vagy addig sütni, amíg el nem párolog a kurva víz. a végeredmény fasza, száraz csirkemell."

    fűszeres olajos páclével próbálkozz először. Amit fűszert linkeltem megveszed lidlben a felét összekevered ~2dl olivaolajjal vagy többel hogy elfedje az 1kg csirkemellet. Berakod hűtőbe 10h+t. Látni is fogod, hogy felszívta az fűszeres olajat a csirkemell.
    Bedobod sütőbe ~150Cre vizet kitolja de ahogy hül fűszeres olivaolajat beszívja. Nincs az az isten száraz legyen.
    De ha képes vagy a fentit is elszúrni akkor vegyél egy szuvid gépet. 4-5ht szuvidálod a csirkét elképesztő omlós lesz.

    Sima túrót nem szeretem ellenben a cottage cheese féle túrók bejönnek. De azt is variálom, ízt adok neki.

    @python1
    Tegnapi floorball. Nem jöttt össze a max 120as pulzus. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

Új hozzászólás Aktív témák