Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Woodslave

    nagyúr

    válasz gyuri860213 #127090 üzenetére

    kérdés hogy milyen választ vársz. Mármint tudományos vagy tapasztalatit. Tudományos szempontból mostanában inkább az a nézet (tudom nem bodybuilder.hu ahol most olvastam pont a tökéletes edzés utáni turmixról) hogy teljesen felesleges a cukor edzés után. Én személy szerint azon az állásponton vagyok, ha 150 gramm ch-val (vagy 180-al) "kényezteti" magát az ember, akkor inkább egyél más ch-t ami jól is esik. Azaz én hamarabb ennék csokis gabonapelyhet... :D

    a legfontosabb a kalória (ez megint attól függ de a science based edzőknél, szakértőknél ez az álláspont) azaz tök mindegy semmit nem fog számítani ha a szükséges minimál makrók (fehérje - zsír) megvannak, akkor akár egy szelet kenyeret is ehetnél (ha a kalóriát nem léped túl)

    Szóval passz... ;] Próbáld ki. Ha segít valamit a regenerációban nem veszel észre totálisan pontosan kiszámolt makróknál zsírosodást, vagy zsírvesztés lassulást akkor idd, de szerintem se izmosabb se szálkásabb se zsírosabb nem leszel tőle. Kivéve ha pont a határon vagy és a 80-120 kalória pont szintentartó kalóriára lő fel.. De kétlem :D

    "akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

Új hozzászólás Aktív témák