Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fanti

    addikt

    válasz Angel2014 #125640 üzenetére

    A peptidek veszélyesek nagyon. A GHRP-6 bizonyítottan rákkeltő, nincs is szabadalmazva.
    A növikből meg van az orosz, a hullás alapanyagú, meg a rekombináns DNS technológiával előállított sok Jintropin, meg Higetropin, kínából, de a minőségi és tiszta növi az nagyon drága. És akkor már inkább IGF-1.
    De ugye amellé kéne még tiroid hormon is meg inzulin, meg tesztoszteron, amikből én csak a tesztoszteront tartom biztonságosnak, a növi már önmagában is nagy odafigyelést igényel, a tiroid hormonokkal én nem merek játszani, az inzulinnal meg végképp nem, az lazán megöl ha tudatlan tolja.

    Óvatos duhaj vagyok én, csak anabolikus szteroid és tesztoszteron, pár éve meg már csak anabolikus szteroid, azt is minimálisan.

    Ja, a tesztópropi az jó, csak már abból sincsen eredeti, mint ahogyan szinte semmiből....

    A videón Te nyomsz? Ha jól számolom az 225kg szorítókkal együtt, ugye oldalanként 4x25kg+20kg rúd+szorítók.

    Hát ha Te vagy fogadd a legnagyobb elismerésemet!

    [ Szerkesztve ]

    GIGABYTE B550 Aorus Pro, AMD Ryzen 9 5950X, Noctua D14, Crucial Ballistix 4x16GB DDR4 3200Mhz@3800MHz CL18, Powercolor 7900XT, M.2 Samsung 981 2TB, M.2 Kioxia (XG6) 2TB, 2 x Intel 730 SSD 480GB, Crucial MX500 2TB, SEAGATE SkyHawk 6TB, 750W Gigabyte Aorus Gold, Evolveo T4, Samsung S43BM700UUXEN

Új hozzászólás Aktív témák