Új hozzászólás Aktív témák

  • Ricardo

    félisten

    válasz -Faceless- #363 üzenetére

    "Hát csak konkurenciában azért csurog le valamennyit a felső kategória tudása."

    Az Apple a legnagyobb konkurencia.
    A 14 kapott 2 giga ramot az elődhöz képest és ennyi. Ezen kívül ugyanaz mint az előd, még kinézetben is. Na jó A BT átviteli szabvány (5.0-5.3) fejlődött. A felsőbb kategóriától semmit (se dinamikus sziget, se A15-ös proci, sőt még az AOD is csak a felsőbb kategória sajátja :DDD )
    Ezzel szemben itt az elődhöz képest kinézetben egy minimális frissítés van, nincs kamerasziget. Nem sok, de legalább nem tök ugyanolyan. A BT itt is fejlődött (5.2-5.3) Megkapta a sima is ugyanazt a vasat amit az ultra (CPU Snapdragon 8 Gen 2, Adreno 740), nem az előző évi került bele.
    Egyedül az belső adatátviteli sebbesség marad 3.1,de az is csak a legkisebb tárhelyű (128-as)alap S23-nál.
    A többi megkapja a 4.0-át, ahogy az ultra is. Megmondom őszintén, ennek a logikáját nem nagyon értem.
    Nekem sem tetszik ez az irány, de ahogy írtam is sajnos minden gyártó ezt csinálja. Minimális fejlesztés, valamint a sima és a pro/ultra vonal közti olló nyitása.
    Annak kimondottan örülök, hogy az alap verzió is megkapta ugyanazt a CPU/GPU párost mint az ultra, és nem kövtték az Apple gyakorlatát, hogy a simat hagyják az előző vason.

    " Én legalább egy UWB támogatást vártam volna a sima s23-ba is így hogy 400k felett indul."

    Ebben egyetértünk.

Új hozzászólás Aktív témák