Új hozzászólás Aktív témák

  • Dryman

    aktív tag

    válasz Balinov #26780 üzenetére

    Nekem is sikerült tegnap délután az izzócsere..
    ..
    eddig ez a qvadrága Osram Night Breaker Plus (+90%) típusú izzót használtam....
    most ez új nevet kapott és Osram Night Breaker Unlimited (+110%) lett a neve...a duo pakk a legolcsóbb webáruházban is 5ezerpárszázba kerül, győri boltba meg 6500....Tudom hogy van Philips (GE) 10ezerért is, de gondoltam szétnézek a piacon...
    Az Osram Night Breaker Plus valóban klasszisokkal jobb mint egy sima H7-es, de a nagyobb fénynek bizony borsos ára van, kb évenként cserélni kell és ráadásul párban....

    Bementem hát az autószerelőmhöz tanácsért, Hella mezei H7-est nem ajánlotta, kb azt is évente cserélni kell, és Romániába van a gyártás...meggyőzött....Aztán mondott egy érdekeset, van a Valeo H7-es izzója, amiből létezik az +50%-os típusjelzésű, 1260pénz/db, és a dobozán 750 üzemóra van.
    Nosza vettem belőle egy párat és nekiálltam....
    Tapasztalatom szerint semmivel sem rosszabb mint az eddigi osram-ok, kíváncsi leszek meddig bírja majd....

    jut eszembe...szeretném a fényszoró műanyag búráit polírozni, vagy políroztatni, érdemes megvenni a Philips repair kit-jét, és a videón látható módon megcsinálni magamnak, vagy inkább szakemberre bizzam?
    ha szakember akkor kit ajánlotok Győrben???

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák