Keresés

Aktív témák

  • Dryman

    aktív tag

    válasz Balinov #3019 üzenetére

    Pana hőpapíros tükörblendés őskövületeket nálunk 5K-ért selejteztek, viszont a Canon kis aranyos festékpatronos köpködős normálpapíros faxokat, 12K-ba selejteztem anno augusztusban, vitték is mint a cukrot, csak ugye a patronutánpótlás, valamint a nyomtatófej vezetősínjének mechanikai kopásai, azt eredményezik, hogy egy-egy példány csak úgy önti a tintát a műanyag sinekre, szóval ennyit a sima papíros fax hátrányairól, de jelzem, ez Canon 51P.....

    A kártyajavítás meg csak hab a tortán, jó volt megtalálni a hibát, ez hozza az embert lázba, valakinek a bungidzsumping, valakinek meg a sikeres szervizelés, csak egy kicsit aggaszt az hogy mé nem mén a VGA kimenet, de ha gondolod, kicserélem a csatlakozót is ha kell!-----> mert Csabi ezt javasolta és bevallom férfiasan én nem is gondoltam ennyire triviális dologra!

    Helkis Mesterem!
    Mi a hányás azzal az AMD-s deszkával?
    Frekvenciák OK, Feszültségel OK, de nem lehet hogy valaki azt félreflesselte nemes egyszerűséggel?
    A dolog nehézsége az az, hogy a flash IC, az bizony elég különleges jószág, ezeket a bootblockos Firmware Hub-okat, (még nem PLC-s verzsön) csak olyan lapban lehet ujragenerálni, amelyek Nvidia NForce1 chipkészletűek, az bizony meg elég ritka jószág!
    Dolgozom az ügyön! A mátrixos lapod Noe2 meg Jazzosnál pihen, mert procim még csak lenne is de megfogadtam hogy azt a nagygépemet csak akkor veszem ki az asztalból, ha fejleszteni fogom, próbák és javítások miatt meg inkább törjön el a kezem mint hogy elrontsam a saját jól bevált kis konfigomat!:)

Aktív témák