Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • focvis

    veterán

    válasz Kornel #41002 üzenetére

    A 70 ezret futott Klebert kérdezem, azon mennyi a minta még?

    [ Szerkesztve ]

  • 2ozzmexy

    aktív tag

    válasz Kornel #41002 üzenetére

    "Nyárra még jó volt, télre már nem megfelelő a Michelin szerint."

    Te sem tennéd fel télre ha téligumi lenne... plusz ugye a misi nem mondhat ellent pl az osztrák szabályoknak... a magyarnak igen, de az osztráknak... :U (ugye náluk a téli/4évszakos 4mm profilmélység alatt nyárinak minősül)
    Biztosan én megyek keveset, de azt a kopásjelzőt én még egyszer sem láttam... hamarabb kerül a keverék olyan állapotba h kuka lesz... (és nem csak szerintem hanem a márkaszervíz szerint is)
    Szóval jó h van, de minek... :DDD

    @KTU: a felnire szerelt szezonális szetteket is, sőt, ha a gumist kérdezed akkor hetente kétszer kellene centrírozni... :R Úgyhogy pls ne, ne menjünk bele marhaságokba...

    @szabonagyur: neeeee, kérlek ne.... mert csak, ne....
    Ne süllyedjünk erre az "olcsójános" szintre, ezt a kérdést nem lehet nettó gazdasági szempontból megközelíteni... A kérdés úgy szól hogy szükséged van e a két szettre, ha tudod a választ csak magadat nyugtatod az más, de ilyen szempontból a Sailun-al jársz a legjobban, mert annak a legkisebb a km-re vetített fajlagos költsége... igaz egy vödör sz@rt ér... Az ilyen 4évszakos kontra két szett kérdésben sosem szabad elfelejteni hogy egy TOP3 szezonális gumi mindig el fogja verni a 4évszakost körülményektől függetlenül, nem véletlenül használunk/használtunk szezonális gumikat évekig, ez nem egy gumikereskedők összeesküvése dolog, hogy a '90-es évek után mindenkit rádumáltak a két szettre most meg rá dumálnak újra a 4S gumikra, "csak forogjon a pénz"...
    Első körben azt kell tudni mit vársz el az autódtól, ha csak a városban cirkálsz vele akkor jó a 4S, de ha jártok síelni vele Ausztriába akkor kevés lesz. Anyagilag jobban jönnél ki, bár nem számottevően jobban... Egy autó mindig egy adó, arra költeni kell folyamatosan amit sosem látsz viszont, mivel nem egy F40-ed van ha jól emlékszem, így befektetésnek is rossz. A gumi meg főleg, az csak viszi a pénzt, valóban dupla a költséged rajta, de felmerül a kérdés hogy kétszer akkora biztonságban is leszel e? Ezt kell mérlegelni meg a felhasználási körülményeket. Nekem is bőven elég lenne egy Nexen vagy egy Vredi, de én pl szeretek kereket cserélni, szeretem bütykölni az autókat, de van aki utálja... nem vagyunk egyformák. ;)

    "...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

Új hozzászólás Aktív témák