Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 2ozzmexy

    aktív tag

    válasz Qru #40355 üzenetére

    Nem akarok én egy gumist sem megbántani (mert biztosan van becsületes rendes tisztességes ember közöttük nem is egy, csak ritka), de általában a rajtuk rohadó készlettől igyekeznek megszabadulni mióta megtanulta a "magyar paraszt" mi az a DOT szám...

    Ez a dolog nem a futásteljesítmény kontextusában állná meg a helyét, hanem a használt vs. új gumi kérdésben, és úgy az adott válasz is validnak tekinthető.
    Ha pénztárca a gond, akkor inkább egy másodvonalasat vegyen prémium helyett, mert egy Kléber/Semperit/Uniroyal is bőven elégséges lehet neki, de - és ezért fogtok megkövezni, de már teszek rá magasról - a magánvéleményem az, hogy egy prémium gyártó harmadvonala sem ördögtől való, nem fog vele leesni az útról senki sem - ha meg igen akkor a prémiummal is az lenne a vége nagyvalószínűséggel - aki csak közlekedni akar, én ezt tapasztaltam/tapasztalom.
    Ami kerülendő: Minden más márka ami nem prémium gyártó almárkája, a használtgumik, és a kínaiak, a többivel nagyon melléfogni nem lehet, átlag user-nek nüansznyi a különbség egy PC6 és egy Bravuris 5HM között... (mert sosem fogja a 40-re táblázott kanyart 80-al venni)

    "...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

  • szabonagyur

    félisten

    válasz Qru #40355 üzenetére

    Mondjuk az sem mindegy, hogy mit értünk mondjuk a "prémium helyett olcsóbb" kategórián.

    Egy középmezőny ami mondjuk lehet adott méretben már olcsónak tűnhet sem feltétlenül rossz a kevés km-re ha mondjuk 4 évszakos nem opciós.

    Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

Új hozzászólás Aktív témák