Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HussarF

    addikt

    válasz Qru #32200 üzenetére

    Szintén a múltkor jött fel egy baráti beszélgetés során, hogy mi az, hogy túra abroncs? Itt mindig használjuk ezt a kifejezést, de van ennek alapja? Barátom azt mondta, hogy nem bakancs ez, hogy legyen belőle túra. Van a sport gumi, aminél a tapadásra mennek rá, meg van a gazdaságos, aminél nem. Azzal kapcsolatban jött fel, hogy mondtam, hogy P7 CInturato-n gondolkozom P Zero helyett, és nagyon helytelenítette, mert a Cinturato az eco gumi. Mondtam, hogy szerintem nem így van, mert ez túra abroncs (erre jött az iménti bakancsos érvelés), majd gondoltam, a google segítségével jól bebizonyítom az igazam... Majd jött a nagy meglepődés. Ilyen hogy túra gumi, tényleg nincs. Ha ilyet írsz a google-be, hogy túra gumi vagy túra abroncs, akkor túra motor abroncsokra fog találatot adni. Végül a Continental-t probáltam felhozni, ahol van SC, PC meg EC, hogy ott jól szétválik, a PC a túra, de láttam, hogy nem hengereli le ez az érvelés. És mit mondjak, magam számára sem volt ez meggyőző. Na erre mit tudtok mondani?

Új hozzászólás Aktív témák