Új hozzászólás Aktív témák

  • bul07

    nagyúr

    válasz tboldi #25070 üzenetére

    Olyan motorosból van kevés aki normálisan közlekedik
    Nem megy 90helyet 150-el, nem előz úgy hogy leszorítja a szembejövőt(bár engem nem fog mert tükörrel elcsapom a kormányát), és lakot területen betart minden szabályt , nem sok ilyen motoros van
    Szolnokon van olyan motoros hogy két barátnője halt meg mögüle az évek alatt
    Az én s@gtorpedóm 65-el képes menni hátszélben, bár ez is csoda 50köbcentitől és az én pehelysúlyomtól(100+ erősen) :)

    Nyáron voltunk pár napot Parád-Óhután, egyik nap felmentünk a Kékestetőre az egy dolog hogy sok izé elcsúfította azt a kirándulóhelyet, mi köze a kirándulónak ahhoz hány hülye ölte meg magát szerpentinen, jöttünk visszafelé 1órával később és már ott is volt egy kettészakadt motor a szalagkorlát tövében, első villa szó szerint leszakadt, persze kell a szerv a sok betegnek de mi jó ebbe nekik

    Én egyszer törtem kocsit, nagy hévvel behúzta rükvercbe és bumm neki keresztapám Fiatjának :)

    Amúgy Firestone Firehawk TZ300a[link] betöltötte a 1évet és újra felkerült igaz még a havazás előtt, de mivel alig kopott egy év alatt elég jól ment havon is, latyakot nem annyira szerette
    Gumi keményedés nem vetem észre rajta így a tapadása is megvan még

    [ Szerkesztve ]

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Új hozzászólás Aktív témák