Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KisTücsök

    addikt

    válasz CactuS #979 üzenetére

    Erről a játékról még nem is hallottam. Majd kipróbálom.

    K_mester: Így van. Ezt nagyon jól megcsinálták. De ez a játék egészére igaz, és amiatt olyan jó. Mindig van esélyed, és általában egyenlő eséllyel is indulsz a másik ellen.

    warcat: Na még ilyen kérdést.:D Ez sok mindentől függ, de egyébként én megpróbáltam minél óvatosabban játszani. Sajnos (bár csak ilyen szempontból, egyébként meg ez is egy előny) wvw-ben csak három vagy négy wp van, így ha meghalsz mindig nagyon sokat kell vándorolnod, hogy visszaérj a csatába. Az elején még megpróbáltam keménykedni, hogy majd odamegyek a közepébe aztán aprítok, hát... meg is lett az eredménye. Aztán viszont már egyre taktikusabban játszottam. Pl ha lement az életem 10k alá egyből hátráltam és vártam, amíg vissza nem töltődik. Muszáj így csinálni, és erre idővel mindenki rájön, mert senki sem akar 5 perceket gyalogolni állandóan a csatáig. Szóval jó kis taktikus csaták kialakultak így vasárnapra.

    Amúgy meg az is qrva jó, hogy sokféle bázis van a wvw-n. Például egy vár bevételéhez azért több tucat ember kell, de egy sima kis táborhoz elég néhány, persze attól is függ, hogy mennyien védik. De múltkor egy kis tábort haverommal meg egy útközben csatlakozott játékossal kb negyed óra alatt "bevettünk". Aztán meg ugye ott vannak a karavánok is, amiket fejleszteni is lehet, őröket veszel melléjük, stb. Szóval ebben is nagyon sok van még.

    kexksz: Jó lett az. :D Amúgy a sylvarim mesmer volt, nagyon tettszett az is. Eredetileg úgy volt, hogy az elementalistet (videókon nagyon tetszett, meg amúgy is bejövős, hogy ilyen természeti erőket használ fel) meg az engineert tartottam a legesélyesebbnek, hogy majd teljes játékban az első kasztom olyan lesz. Az engi be is jött, de az elementalistot nem próbáltam, helyette a mesmert meg a thiefet, amik szintén nagyon tetszettek. Úgy hogy rendesen összezavart ez a béta. :U :C

    Ja amúgy a sylvarik kezdőjénél arra a fára ki mászott fel?:D Nekem kb 30. alkalomra sikerült.

Új hozzászólás Aktív témák