Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Louro

    őstag

    válasz hajsza #7039 üzenetére

    Elfogadom.

    Pontosabban arra gondoltam, hogy tegnap voltam warrival Lions arch-ban és a tömeggel nem tudtam haladni, mert nem láttam hol az ellenség és cska ütöttem, de megbántam. Kell egy longbow, mert így elég rossz harcolni és egyáltalán loothoz jutni. Távolról biztos kényelmesebben henteltem volna. Sok guard meg fogta volna az ütést. Bár nekik meg rossz, mert golyófogók és gondolom nem túl nagy dmg.

    Necroval a sok aoe-nek hála több lootom lett volna.

    Na meg a laureleket se tudom mire költsem. Van még minek utánaolvasnom.

    Mess with the best / Die like the rest

  • sejt

    tag

    válasz hajsza #7039 üzenetére

    Üdvi

    Longbowwal és rufllével nem az :) nem az. Egyébként az elején is nagy az esély a túlélésre, ha nagyon oda figyelsz a tömeggel való mozgásra. Ha a commander jó commander a közelében mindig van guard és warrior. Itt lehetne részletezni, hogy milyenek de ez tök egyszerű support buildek. Mint symbol guard, condi leszedő guard, shoutos warrior, zászlós warrior és a többi.

    Ha nagyon oda figyelsz akkor a hp-d igazán meg sem mozdul a a szélének és a végének csak a leszúrás marad - bár igaz, hogy az enemynek is van némi beleszólása, sajnos nem is kevés :).

    A buildeket meg ha tanácstalan vagy válaz olyat ami mindenre- szóval semmi re se - jó. Mondjuk celestial insigniával szerelt ruha és fegyver traveler runa és a traiteket pedig kicsi pénzért tudod nullzni és ahoz állítani amihez akarod. Pl. wvw-re átállítod toughness, vitality, power - pve-re power, crit., prec.

    De alapvetően neked kell tudni, hogy és mit szeretsz játszani. Ha zergbe akarsz menni akkor egyértelmű sok, páncél, sok élet, sok healing - semmi sebzés, de a zerg darál te meg kapod az elért találatok után a lootot. Ha egyedül játszol akkor sok erő, prec és crit., az ellen gyorsan haljon. Ha kis csapat hasznos tagja akarsz lenni akkor kaszt, build egyeztetés - valakik ölnek a többiek meg próbálják életben tartani.

    De a többiek nagyon jó tanácsot adnak, nézegesd az oldalakat amit javasolnak és válogass közülük, csak az idő, gold, laurel, badge stb. szab határt a kipróbálható buildeknek.

    Guild Wars 2 Desolation

Új hozzászólás Aktív témák