Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Helmoras

    őstag

    válasz fracture333 #3267 üzenetére

    Szerintem ez a skill mivoltából adódik, ha mérnökkel megy az ember annak is van kispisztolyal ilyesmi skillje, végülis ezis csak egy skill csak hosszab idő alatt megy végbe, ha egy varázsló lecastol valamit a földre ami mondjuk dotol és lehal alatta a mob a varázsló se húzhatja arébb egy másik mobra a spellt... de ez csak az én véleményem.

  • #57919488

    törölt tag

    válasz fracture333 #3267 üzenetére

    A Rapid Fire-t Te aktiválod, és az 1-es skill pl. a Long Range Shot pedig auto-n van. A kézi skilleknél ez a hiba nincs meg csak amikre auto van rakva és CD nélkül megy instant.

    (#3268) bajtokarpi:
    Ranger könnyebb, Warri nem nehéz de ugye mihez képest :)
    PvP-re Skirmishing ágra figyeltem, critical dmg+precision (crit chance), Wilderness Survival ágra mentem még kis toughness miatt meg condition dmg miatt mert a critical lövések néha vérzést csináltak+ váltás fegyó Shorbow volt szintén ez miatt.
    Pet, maci jó volt ranged-ek ellen csak arra kell figyelni, hogy a maci takarja a lövéseket. Nekem ez nagyon nehézkes volt de voltak olyan Ranger-ek akiket nem találtam el mert jól helyezkedtek a Pet-el. A takaró célpontok felfogják a lövéseket, PvP-ben is. Farkas jó volt Fear miatt csak néha sokáig tart mire el castolja a Pet és kicsi a hatótáv. Sas nagyon jó a vérzései miatt, pók/skorpió meg ranged és nem tudják könnyen lerázni. Melee Pet-ek nagy hibája, hogy ha nincs Trait kirakva a +30% speed-re akkor nincs dmg-ük.

    Warri és Ranger-ben a mozgékonyságuk jön be. Warrinak a signet ad +50% endurance (dodge) regent állandóan. Ranger-nek meg Lighting Reflexes instant evade és szintén endurance regen 10 sec-ig.

    +fegyó váltásnál instant 50% endurance (9sec CD) és heal esetén 100% instant endurance (armor-ra set bonus, sigil vagy mi).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák