Új hozzászólás Aktív témák

  • Synyster6661

    tag

    Csak nekem fura, hogy a játékosok egy jó része mára már rég megunta a GW2-t? Persze aki nemrég szerezte be, gondolom játszik vele, de aki már megjelenéstől játszik az már szerintem már jobban ismeri Tyriát, mint a saját városát. Nekem két karit sikerült kihúznom 80-ra, mind a 2-vel 100% felfedezés, plusz még 3 kisebb karim is van, de kb december óta nem játszok vele, mert meguntam. Amikor bejött ez a Living Story vagy mifene néha-néha még fölnéztem, megnézni, hogy mi is ez stb. de már jó pár hónapja föl sem dugtam az orrom, mert már unom a játékot. Érdekes, hogy anno a GW1, wow, aion, meg még pár MMORPG játék évekig letudott kötni, de ezt most valahogy nem érzem. És nem csak én vagyok így. Kérdeztem sok embertől, akik megjelenéstől játszák, hogy mi a véleménye erről, és a legtöbbnek hasonló véleménye volt. Szal hogy elég hamar meglehet unni. Persze akinek nem jön be a játék az megunja 1-2 hét (vagy kevesebb idő) alatt, de aki már régóta várta plusz akinek tetszik az is viszonylag hamar megunja. Ez egy MMORPG játéknál elég cinkes szerintem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák