Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kirkri

    addikt

    Sziasztok!

    Beleolvasva a topikba látom, hogy elsősorban online játékra van kihegyezve a topik, így a kérdésem nem lesz releváns, de hátha tud nekem valaki segíteni (akár privátban, ha ide nem fér bele). Ha nagyon rossz helyen járok, akkor akár azt is megköszönöm, ha megfelelő topikba irányítotok.

    A kérdésem az lenne, hogy adott a keresztfiam eredeti GTA V-el, aki kizárólag story módot játszik és nagyon rákattant, hogy kellene neki a Police mod (LSPDFR 0.31). Én nem játszom a GTA-val, de én kaptam a feladatot, így kicsit beleástam magam a témába, letöltöttem a modot, hozzá a legfrissebb RPH-t, de elindítva az RPH-t és a játékot, az F4 gombra kellene feljönnie a konzolnak, de nem történik semmi, hiába nyomkodom az F4-et :((

    21 éve a Prohardveren! ™

  • kirkri

    addikt

    Sziasztok!

    Ha megvan a játék PC és Xbox verziója egyaránt, akkor ugyanazon karakterrel nem lehet mindkét eszközön játszani a GTA Online-t? A fiamnak eddig PC verzió volt meg, ma megvettük az Xbox One változatot és nem tölti be a PC-n játszott karaktert és játékállást. A Social Club accountjában linkeltük az Xbox accountját, azt hittem ez kell hozzá, hogy működjön, de így sem megy. Keresgélve a neten, találtam egy olyan hírt, hogy 2017-ben megszüntették a character transfer-t, nem tudom ez arra vonatkozik-e amire szükségem lett volna.

    Szerk.: Közben megtaláltam, hogy nincs crossplay. :(((

    [ Szerkesztve ]

    21 éve a Prohardveren! ™

Új hozzászólás Aktív témák