Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Triathlete

    senior tag

    válasz pokers #46663 üzenetére

    Gondolat az első mondatodhoz, mert szerintem nem mellékes a téma. :/

    Mivel tényleg nem lehet ráerőltetni senkire, hogy miként játsszon és alapjában véve barátságos közeg a PHHU és ha beesik egy idegen egy homogén sessionbe azonnal kickelik, vagy ha többen vannak akkor valaki csinál újat és oda csatlakozik mindenki elég ritkán vannak rákényszerítve legalább némi pvp-re,mert fontosabb a századik autót kifarmolni egy biztonságos környezetben. Ezzel nincs is semmi baj mert ha ezen játékosoknak ez a cél a játékban akkor csinálja, lelje benne örömét. Nincs arra vonatkozó szabály hogy ha egy klántárst megtámadnak akkor segítünk neki. Azonban vannak szerencsére jó páran akiknek ehhez szabályrendszer nem szükséges. Én mindig kaptam ilyen jellegű segítséget, még ha nem is kértem. Viszont az ellenkezőjét is tapasztalom sajnos, hogy azonnal leftel. De nem haragudhatok rá, nem tartozik semmivel szerinte és ezt tiszteletben kell tartanom. Úgyis kialakul pár karakterrel szorosabb szál akik szívesen kelnek egymás segítségére ha úgy adódik és dobják amit éppen csinálnak. Persze jó lenne ha minden PHHU-s így gondolná. Vannak jó pvp-sek ahogy láttam, lehet tőlük tanulni akár élesben.

    [ Szerkesztve ]

    KovacsK85 / Kovács Krisztián

Új hozzászólás Aktív témák