Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mike

    veterán

    válasz Kiskokó #44754 üzenetére

    akkor még sem mc, sem ceo nem volt, max PS, de akkor még az sem tudtam mi a heist. A heli meg nagyon kellett. Szépen 50 percenként átváltottam online-ba, eladtam a kocsit és vissza, napokon át hétvégenként 17k a kék sandking

    Senki nem beszélt itt arról, hogy másnak mi jön be. Nekem nem jön be, számomra nem szórakozás, hanem munka. Meg érted, Dawe-nek megnéztem, van 42 milliója. És mit csinál vele? Teljesen öncélú. Én nem csinálom. De ettől függetlenül ő tegye, ő dolga, ő ideje. Ez olyan mint a shark card. Ő pénze, arra költi amire akarja. Nem tudom miért alakult ki bárkiben is az a kép, hogy én beleszólok abba, hogy hogy játsszon. Eddig sem szóltam bele, eztán sem fogok. De bocsánat több száz órát toltam az online-t, szóval hagy legyen szabad fikáznom azt ami nekem! nem tetszik.
    Azzal az eggyel volt bajom hogy itt egyesek jöttek azzal milyen szépen lehet keresni az MC-vel, CEO-val. Hogyne. Nem igaz. Nem lehet vele jól keresni. lehet vele keresni, de kemény munkával. Nem csak öledbe hullik az egész. Valahogy Dawee is 222-es lett és nem szabad autókázással, nézelődéssel.
    Vannak itt megszállottak, és személyük elleni támadásnak veszik ha valaki nem az.

Új hozzászólás Aktív témák