Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kelecar

    aktív tag

    válasz Ghard #44704 üzenetére

    2 hete van import/export DLC és én se játszottam azóta minden áldott nap, tehát annyira nem extrém összeszedni ennyit.
    Ahogy számolgattam 123 autót ellopni kb 6 óra volt, mivel elég gyorsan lemegy 1-1 lopás, és a legtöbb küldetés szerintem még élvezetes is. 95 eladás meg effektíve 1 óra is lehet, mivel egyszerre 4 autót is le lehet szállítani és úgy sem telik bele több mint 3 percbe.
    Ezek szerint ha napi 1 órát foglalkozol vele 1 hét alatt megvan, ami szerintem nem rossz.

    Persze lehet ehelyett idegenekkel teli session-ben is lövöldözni egymást a 12 éves IGN-es Janikákkal, de én meg abban nem találom a szórakozást :)
    Most mikor a képeket csináltam valóban csak 4-en voltunk, ez esténként inkább 15-20 ember szokott lenni, csak magyarok, sőt van, hogy csak PH-sok.

    Én személy szerint már 2x meguntam a multit mielőtt legutóbb visszatértem és elkezdtem MC-zni és CEO-zni, szóval szerintem nem unalmas. :)

    [ Szerkesztve ]

  • Kiskokó

    veterán

    válasz Ghard #44704 üzenetére

    Maga az MC meg a CEO tény hogy kell hozzá játékidő mire pénzed lesz belőled... de 1, melyik játék amiben nem így van ? 2, nem olyan unalmas az amúgy.

    Mindenkinek más jön be, valakinek ez valakinek az jön be jobban... szerintem a CEO-s ládázás egy szar..
    Fizetsz a ládáért szar eladni stb...
    CEO Láda Totálom : 8 Milla

    Aztán ott az MC + Gyárak.
    Ezerszer le lett írva melyiket érdemes megvenni stb.
    Amikor bejött az MC addig amíg (asszem 3hét múlva) nem jött be a Supply akció és a +50% elaádsi ár, addig kb végig egyedül supplyoztam magamnak ami a végére felbővült 3 gyárra az 1 ről és az már tényleg kezdett uncsi lenni. Persze eladásra segítünk egymásnak MC nagyon jól összehozta a PH csapatot is! Előtte max PS miatt volt kis ismeretség vagy amikor mi csináltuk a CM-et.

    Aztán szal MC :

    Kokó totál : 25Milla
    Meth totál : 14Milla
    Pénzhamisító totál : 9Milla

    Aztán jött a CEO Autó lopós amivel kb alig játszottam kb 1 nap eladtam pár autót abban csak 800K bevételem van... de szinte semmit nem játszok vele.

    A lényeg :Napi 99%ban este 10 után vagyok fent 1,5-2 órát Maximum!
    Emellé olyan 60% ban 5-6 óra után vagyok MAXIMUM 2 órát!
    Tehát legjobb esetben is NAPI 4 Órát vagyok fent max! (leszámítva azt a +1-2 órát hétvégente)

    Ez szinte untig elég a játékban és nem gondolom magam hardocre gamernek. sőt..
    Meg van mindenem ami kell... vagy 60 autó, minden DLC cucc : Ceo, MC. Van buzzardom, yachtom, 5 házam. Most megvettem a 60 férőhelyes garázst. és még van 20Millám a bankban.

    Szerk :
    KovacsK szívemből szólsz! Teljesen idegtépő, kibaszós, lehúzós szarra van csinálva ez a autólopósdi.
    Nem mondom hogy ha teli rakod a raktárat és csak Top range kocsikat adsz el akkor nem jó biznisz, mert nem rossz tényleg. De mint játékmenetileg... elég tré.. minden NPC ronsderbyzik veled, Pontosan lőnek és 1 lövésből leszed... helikkel jönnek. stb
    Lehetne tényleg lopakodós raktárból autót kilopós akár azonnal leszállítós küldi.
    A tuningolást is tényleg nagyjából igényekhez szabni vagy bármi...

    [ Szerkesztve ]

    | Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

  • Daw93

    senior tag

    válasz Ghard #44704 üzenetére

    Volt, hogy napi 4-5 órát is, volt hogy 3-4 napig semmit. Nem tudom, hogy vagy vele, de 0 energia és idő befektetéssel ne várd hogy az öledbe hullanak a milliók. Akinek meg nincs ideje/türelme gyűjtögetni, de kellene neki sok zsé, annak találták ki a shark cardokat

    GTA Online: Daweee93

Új hozzászólás Aktív témák