Új hozzászólás Aktív témák

  • Tdizsolt

    senior tag

    válasz kelly416 #1088 üzenetére

    Szívemből szóltál!! :R

    Ehhez nem tudok sok mindent hozzá tenni,hisz' minden benne volt!
    Mint az élet minden egyes fordulópontjában,a ps3-ban is letűnt egy korszak,ami valószínűleg megismételhetetlen más platformokon (értem itt az általad említett GTA-s baromkodások,felfedezések,apró textúra alatti csalások(ha ez annak mondható) )....éppen ezért szoktam jútubon nézegetni Jelly csatornáját,beleélve magam az eszméletlenül szimpi videójaiba (de szép szó!) és a majdem mindegyikben fellelhető mondatát: Hi Josh,bye Josh.... :C

    A friss fiatal modderek nem az élvezetért vannak fent,hanem mert forrnak a dühtől(ha megölsz sem tudom,hogy egy 6-12 éves kis p@cs mitől lehet stresszes és ideges,amit csak a mások büntetésével tudnak kompenzálni)és a bizonyítási vágytól,hogy ők legyenek a játék színterén a domináns egyedek.

    A privát server nekem nem pálya,nem szeretek a kihalt városban unatkozni. A baráti szerver,ahogy mondottad lehetetlenség,mindenkinek meg van a napi ritmusa,nem igazán lehet össze egyeztetni...
    Sokszor csak arra vágyom,össze fussak egy vérvörös gamerrel,és kialakuljon egy kis harc,aztán mindenki megy tovább. A fiam sem érti,de én nem szoktam támadni. Mindig megvárom,míg engem talál be valaki,és akkor kezdődhet.... :DDD

    De az előzmények tudatában(amit fotóztam) már nem merek senki mellett elmenni,mert ki tudja mi lesz a vége.Így már inkább egy megkeseredett pacman játékra hasonlít a szitu,hogy minnél nagyobb ívben elkerüld az ellent....Ennek meg mi az értelme???
    Így marad a bizakodás,hogy a két PS gomb megnyomása között nem csökken az Rp.... ;)

    Elims:

    Én nem gondolkozom rajta,egész hétvégén a lejáró falát burkoltam....úúgy elröppent két nap,hogy el sem hiszed.... ;] :K

    [ Szerkesztve ]

    Psn ID: Tdizsolt

Új hozzászólás Aktív témák