Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • reelc

    Topikgazda

    válasz Sonja #3479 üzenetére

    Gondolom elkéstem azzal a tanáccsal, hogy az első karival fedezd fel a játékot, ne ragaszkodj mások buildjéhez, majd szinte mindent vissza lehet vonni, kivéve a Masteryt? :)

    Egyrészt elsőre nem lesznek olyan cuccaid.
    Ideértve a frakciós augmentációkat, és a magas szintű relicet.
    Másrészt kb. minden karival végig lehet tolni a sztorit. Normalon, és Eliten is. Persze az Ulti fejfájósabb lesz, de ahogy írtam, lehet alakítani a karin.
    Amit viszont érdemes nézni a kinézett buildnél: a Devotion pontokat. Adott karinak mit kell leosztani és milyen sorrendben?
    Ha régen játszottál a Titan Questtel, az ottani módszer itt is jó kezdetben, hogy kiépíted az egyik Masteryt, közben a másiknak csak az aljára pakolsz pontot (a Mastery Bar-ra), később a skillekre.
    Így nő a HP-d és a többi is.
    Illetve ahogy Nándi egyik PDFjében van, vannak ún. leveling skillek, azokat kell feltolni kezdetben. Később visszavehetsz róluk pontokat, amennyiben szükséges.

    1-et kapsz? Hányas szintű a kari?
    Talán a Physique a legfontosabb közülük, mert ez adja a HP-t (nem a pálinkát! :D ).
    Spiritet annyit érdemes rakni, hogy tudd viselni az ékszereket. Hacsak nem Energy igényes a kari.
    Nagyon fontos a minél magasabb resistanceok, és hogy amint lehet cseréld a cuccaid, ne maradjanak le nagyon a lvl szintedtől. Ezzel nő az OA/DA is.
    Persze nem baj, ha valamivel alacsonyabb szintű a cuccod és támogatja valamilyen skilledet, vagy sebzés fajtádat.
    Komponensekből sokat profitálhatsz.

    [ Szerkesztve ]

  • djherby

    tag

    válasz Sonja #3479 üzenetére

    Ha a build grimtools lapján egérrel az attributomok fölé mész ki fogja írni kékkel , hogy az alkotója mennyit rakott rá. Pl. physic 62, cunning 4, spirit 34. Kb. itt is látszik, hogy ph-ra 2x annyit rak. Amíg el nem érem én is max.-ot e szerint haladok. Pl. ha van 30, akkor 20 ph 10 sp. A lényeg, hogy a végén stimmeljen. A tiédnél ph-ra és cunning-ra kb. ugyanannyi megy, spiritre a legkevesebb. Ha van kérdésed, szólj.

Új hozzászólás Aktív témák