Új hozzászólás Aktív témák

  • reelc

    Topikgazda

    válasz Qlux #944 üzenetére

    Szia!

    Sok sikert hozzá, a karit máris elkezdheted, időbe telik a lvl94 és az ilyen cuccok is. :)

    A fun kedvéért van egy retaliation karim, de egy idő után elég unalmas volt és le is csaptak párszor. De amikor nem, öröm volt nézni, hogy kinyírják magukat. :) Csak saját sebzésem kb. a nagy semmi volt.
    Warderem van, lvl72-őn. Pierce/lighting. De amit te csináltál az sokkal életképesebb minden tekintetben, mint az a build amit én követtem.
    Ami megtud szívatni az olyan monster ami távolsági támadásos. Ugyanis a retaliation nem hat rá, csak a Damage Reflected, amiből igen nehéz összehozni korrekt mennyiséget.
    Akkoriban elkezdtem összehajigálni én is egy tervet, de végül nem fejeztem be. A cuccokat betoltam a Grimtoolsba, de se augmentációk, se mastery, se skillek, se devotionok. :) Azért nem fejeztem be, mert inkább visszatértem a gyorsan ölő karimhoz farmolni. :) Elvégre bármit is építene az ember, kellenek a cuccok.

    Biztos jó, hogy pusztán Physical lesz? Lehet érdemes lenne mellé mégvalamit, amit skill is támogat.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák