Új hozzászólás Aktív témák

  • reelc

    Topikgazda

    válasz Tibtobi #132 üzenetére

    Szia!

    1000+ óra (ki se mertem számolni) Diablo 3 után én nem érzek semmilyen űrt. Jó volt letenni végre. :D

    Ha a Titan Quest mond valamit, kb.hasonló a helyzet (sok fejlesztője a GD gárdájában van), csak továbbfejlesztve.
    Szóval a sztorit játszod. Tartalmasabb rész, mint a Diabloé. 3 nehézségi szint van, mindegyik elég jelentős ugrás az előzőhöz számítva.
    Nincs rift, de ha azt nézzük, a sztorit végigjátszva ritkábban találkozol ugyanazon pályarésszel (ha nem farmolni járkálsz vissza), mint a Diabloban. Ott ugye elvileg random a rift és GR, de egy délután alatt bekaphatod többször ugyanazt a pályaszakaszt is (na az unalmas).
    Bounty itt is van, itt tárgyi és pénzbeli jutalmon kívül a Factions miatt fontos, a reputáció miatt. Minél jobb kapcsolatban vagy egy adott frakcióval, később annál olcsóbban vásárolsz náluk, és hozzáférsz olyan cuccokhoz, amik csak nekik vannak. Ezzel egy időben romlasz az ellenséges frakcióknál, többet spawnolnak, bajnokokat is, stb.

    Ami konkrétan endgame, az a Crucible Mode DLC.
    Survivor mode. Egy adott terület, az ellenség egyre erősödő hullámban jön.

    Igazából endgamenek lehet felfogni pl. a Steps of Torment helyet is. Ha meghalsz bent, akkor újra kell kezdeni. A bökkenő az, hogy egy csontváz kulcs nyitja a kapuját, ami elég ritka (craftolni se egyszerű). Van több ilyen terület.

    Személyes vélemény: nekem felüdülés ez a játék a Dio3 után. A Titan Quest és a Dio2 nyomdokain halad. Azt hozzá szeretném még tenni, hogy multiban még nem próbáltam.

    Amúgy ajánlom ebben a fórumban wesker24 hsz-eit, ő nagyon informatív, és jól ismeri a játékot. Sokkal jobban, mint én.

Új hozzászólás Aktív témák