Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PiE137

    senior tag

    Sziasztok!
    Én is kód várásban vok, de bevallom férfiasan, nem bírtam ki a várakozást, és addig is körözgetek vele, amíg befut a steam verzióm.
    Örülök, h lecsaptam a black edition-re még idejében! Akinek kétejei vannak, azt megnyugtathatom:
    Nem csak média duma volt az a csorba kiköszörülős dolog... Valóban sokkal több köze van az első részhez, mint a 2-nek! :K Persze kicsit más is...
    Még a kormány hangolásánál tartok, f1 után teljesen szokatlan más stílusban vezetni! :DDD
    A segítségeket első körben tegyétek majd mind OFF-ra, és alap a manuális váltás! :B
    A gép rosszul nyúl bele ezekbe a dolgokba, csak lassítja a vasat! :DD
    A Touring Car-nak örülök legjobban, visszatért a pálya autózás. A Cruze-al leszek legtöbbet online sztem, bár most még kissé alulkormányzottnak hat, hajtűkben hajlamos tolni az orrát... vagy csak megszépültek a Lacetti-s emlékek. ;)
    A carriert végig illik vinni sztem, miekőtt vki a multi darálóba veti magát! :D
    Alleszusammen sztem jó lesz ez gyerekek! A grafika nem sok újat hoz, de a hangulat a régi, a fizika rendben, szeróknál meg kerülni kell a flashback-es bohóckodókat, ennyi. :))

Új hozzászólás Aktív témák