Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • McJoker

    tag

    válasz zgospel #1301 üzenetére

    Sziasztok!
    Megpróbálkozok még egy kérdéssel, hátha valaki most már válaszra méltat. :)
    Szóval adott egy Hero5 Black, gondoltam updatelem, mert csinál bolondságokat néha. Ha a kamera menüjében nézem az updatet azt írja, hogy az app-ból csináljam meg. Ezzel nincs is baj, csatlakozok a telefonhoz az appon keresztül, de abban nincs ilyen funkció, hogy updatelhetném a kamerát, megnézem újra a kamerán, ő még mindig azt írja, hogy csatlakozzak az app-hoz, de hát már hozzá van és mégis ezt írja. Gépen még csak meg sem tudom nézni, mert azon a Quik egyszerűen semmit nem csinál. A kábelével is hiába csatlakoztatom a géphez, annyit lát, hogy MPU eszköz vagy mi a fene és kész, se a fájlokat rajta, semmit. A képeket/videókat is úgy kell leszednem a gépre, hogy kiveszem a memóriakártyát és azt be az olvasóba...
    Amikor megvettem ezt a GoPro-t nagyon örültem neki, de annyi sok bosszantó "apróság" van vele, hogy komolyan mondom már inkább kidobnám az ablakon. :DDD
    Nem egészen ezt vártam egy prémium márkától...na mindegy. Ezeknek így kell működnie? Nem is lehet updatelni sehogy, vagy gépre a memóriakártya kivétele nélkül felrakni a cuccokat róla? Nyilván félig-meddig költői a kérdésem...

    Csak az elszántság számít...a küzdeni akarás!

Új hozzászólás Aktív témák