Új hozzászólás Aktív témák

  • Khaosz55

    addikt

    Ma ismét próbálgattam.
    1. át kellett állítani 60 Hz-ről 50Hz-re, mert a lámpák fénye villogott a felvételen.

    2. Az Time Warp nekem tetszik főleg auto beálításon. Szerintem érzékeli a mozgás sebességét és ahhoz állítja a Warp beállítást.

    3.Teszteltem a felbontásokat. Nyilván próbáltam figyelembe venni hogy mennyi helyet foglal.
    FHD 1080-on a magas bitrate-et ajánlom, mert alacsony esetében pixelesedég elmosódát néha előjön gyors mozgás esetén.
    Nekem a 2.7K 50 Hz jött be legjobban. 4K-t nem próbáltam mert nagyon nagy helyet foglal.
    2,7k esetében nem véltem nagy különbséget felfedezni az alacsony és a magas bitrate között ezért alacsonyon hagytam.
    FHD monitoron is jobb a kép ha 2,7K-ban veszem fel.

    4. A képet egy kicsit sötétnek ítéltem meg ezért Ev compenzációra raktam +1-et, így meg kicsit világos ezért 0,5-ön fogom használni.

    5. Sharpness. High beállításon készítettem a felvételeket, egy kicsit túl erősnek tartom az elléseget, ezért legközelebb medium beállításon próbálom, egy kicsit lágyítok a képen.

    Nagyon tetszik, egy gombra bekapcsolás+videó indítás és egy nyomásra kikapcsolás, motoron elég hasznos, korábban nem volt ilyen kamerám.

    Egyenlőre Superwide-ban használom. Majd próbálom Wide-módban is

Új hozzászólás Aktív témák