Új hozzászólás Aktív témák

  • bolcsodal

    addikt

    válasz Land #73 üzenetére

    A fél éves Gen4 Fossil sport (Snapi 3100/512MB RAM), amit napi használatban nyúzok még nem produkált megbocsájthatalan dolgokat. Ha meg igen tolsz egy restart-ot és megyen minden mintha misem történt volna.

    A nejem Snapi 2100-as órája más kérdés (b@*znám földhöz ha hagyná)...

    Amúgy nem értem az igényeiteket.

    Tipikus siránkozás, hogy legyen tökéletes de legyen olcsó is. Ha nem tetszik a WearOS nyugodtan lehet nézegetni az Apple termékeit. Szebbek, jobbak, nem fagynak le...jahogy 500 dollárnál nincs olcsóbb. Evvan....

    A WearOS szenved, ez tény. Nincs kompromisszum-mentes hardverük és szoftveres oldalon is el vannak maradva. A megoldás amit választottak szerintem kézenfekvő. Kicsit szarabb cuccokat árulnak jóval olcsóbban. A mostani Black Friday akciókban láttam Gen5 Fossil órákat 170 dollárokért.

    Annyiért pedig igenis megbocsátható kompromisszumokat kell csak kötni.

    Nem, nem bírja 2-3 napig...és? Úgyis töltőn fogja tölteni az estét nem? Jelenleg sztem nincs olyan óra amiben szívesen aludnék (esetleg a régi MiBand2-3-4...de az más tészta).

    Ezen felül nem véletlenül vásárolták fel a FitBit-et és irányítják a Fossil fejlesztéseket sem. Próbálnak felzárkózni.

    Végül, nagyjából 5 perc internetes keresésbe tellik, hogy senki ne vegyen Snapdragon 2100-al szerelt vénségeket 2019-ben. :U

    [ Szerkesztve ]

    They drew first blood....

Új hozzászólás Aktív témák