Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lajosnagy17

    senior tag

    válasz lugosi #826 üzenetére

    Nekem az a bajom az XBOX clouddal, hogy nekem nincs annyi időm, hogy a játékokat végigjátszam egy hónap alatt. Mivel gyakran cserélik őket, sokszor az a helyzet állna fenn, hogy ha be akarom befejezni, akkor még kell vennem.

    A játékok, amiket XBOX Cloudban lehet játszani az elég limitált, de erre mégegyszer majd ránézek.

    Szerintem is vannak gyenge játékok, de "ingyen" adják, időnként van egy két jobb is. Nem AAA-sak, de azért elfogadhatóak. A gyerek nem unatkozik, kapott valamit.

    A teljesítménye viszont nagyon jó, én egy két játékot wqhd(2560x1440) játszottam rajta, no lagging és a grafika is jó.

    Ha pedig egy játékot megveszek és mondjuk lemondom a szolgáltatást utána is bármikor játszhatom INGYEN.

    Több játék kellene, de gondolom a portolások linuxra nem olcsó és nem is egyszerű.

    Mellesleg én inkább a GEFORCENow-hoz hasonlítom, de azért az jóval drágább, és a játékokat ott is meg kell venned a STEAM-en, etc. Plusz nem egy kattintás és minden működik. Jelentkezz be ide, oda, ja és csak azután indul a buli.

    Ja meg általában csak FULL HD-t adnak, itt meg alapban 4K.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák