Új hozzászólás Aktív témák

  • trialboj

    őstag

    Szevasztok,

    Nem játszottam hosszú évek óta, most sérv miatt ágyban kell léteznem, a google algoritmus érezte hogy szar nekem és tök random, minden keresgélés nélkül feldobta ezt a zsugát. Riders of Republic, bringás csapatós, ami nagyon tetszik, mert ezt tolom a valóságban is jó ideje, és a doki ettől tiltott el először ahogy meglátta a leleteimet, szóval szeretnék legalább virtuálisan DH-zni.

    A lényeg hogy nem vágom mi a tényállás, próbálom pozitívan felfogni tehát min 2 max 3 hónapik tervezek ebben az állapotban lenni, ezért nem venném meg a játékot, a gold edition kell hogy lehessen rendesen multizni az meg 100euró, az érdekelne hogy ha előfizetek ubisoft+ ra, vagy kipróbálom a stadiat, akkor ott játszhatok a teljes értékű játékkal? Vagy csak valami butított verziót kapok, ami laggol meg baj van vele?

    Nem tudom hogy futna-e a gépemen, de érdekesnek találom ezt a streamen keresztül való játékot, jó rég olvastam róla, nem gondoltam hogy ilyen hamar eléri a vállalható fázist.

    Köszi

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

Új hozzászólás Aktív témák