Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Penge_4

    veterán

    válasz Cathfaern #247 üzenetére

    Akkor passz. Én mindjárt a legelsőt felraktam, amiről frissítettem rendesen a 0.2.149.29-es és 0.2.149.30-as verziókra, aztán a chromechannel-es developer csatornáról a 0.2.152.1-re, aminél volt az a bug, hogy Vistán kikapcsolt UAC-nál hiányzott a frissítés, bekapcsolt UAC-nál meg végtelen ciklusban kereste a frissítéseket. Mikor kijött a 0.2.153.1, akkor csak úgy tudtam frissíteni, hogy leszedtem az előzőt (természetesen a profilomat mentettem), majd felraktam a 0.2.149.30-at, mivel a dev verziók nem érhetők el külön telepítőként. A profilom megmaradt ott, ahol volt, a 0.2.149.30 ki is írta, hogy bizonyos fájlok újabbak, ezért nem fognak megfelelően működni, de ez csak a könyvjelzőkre terjedt ki, ahogy észrevettem, majd About-ból frissítettem, utána minden rendesen működött. A 0.3.154.0-ra már nem manuálisan frissítettem, mikor megjelent (pedig naponta nézem a dev channelt) már néztem az About-ban és az új verzió volt, de ez is problémamentes, mondjuk már inkább Chromiumot használok.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák