Új hozzászólás Aktív témák

  • Penge_4

    veterán

    válasz harylmu #285 üzenetére

    Ez a legújabb trunk build: [link]
    Ez a legújabb 'all tests pass' build: [link]

    Ez pedig a fejlesztés menete: [link]

    Minden esetben a .zip-et bontsd ki és futtasd, a mini installer csak tesztelésre van, azt ne telepítsd!

    A blog.hu-s link már nem megy, mert a blog megszűnt az Blog.hu túlbuzgó adminja és egy nyálverő amcsi jóvoltából, aki akkora sötétség, hogy szerinte, mert én felhasználtam az ő fórumon belinkelt imageshack-es (vagy nem tudom már milyen) screenshotját, azzal az ő szerverének a sávszélességét terhelem. Sőt, egy az egyben plágium az egész. Az, hogy lefordítottam magyarra, az nem számít. :U De szar lehet szegénynek, ha övé az imageshack szervere. ;] Nem volt elég a gyökérnek, hogy forrásként megjelöltem az oldalát. Az admin meg szó nélkül letiltotta a blogot, és csak "Ha majd leveszitek a tiltott tartalmakat, visszateszem." sokatmondó mondattal küldött egy mailt, azt nem részletezte, hogy most mi baja, szóval gondolkozhattam egy sort, hogy ugyan a javascriptes bookmarkletek tiltottak-e, vagy az iframe-be ágyazott Chromium aktuális verziószám... :D
    Szóval így törölve lett a blog, úgysem volt annyira olvasott, hogy érdemes lett volna folytatni.

Új hozzászólás Aktív témák