Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • need

    addikt

    válasz #54072192 #437 üzenetére

    ismerős volt a neved..megnéztem privátban már csevegtünk akkor épp a win10 szenvedtem..

    és látod most itt és ezzel.. csak annyit röviden hogy 3 hónapja kezdtem el vásárolgatni a játékokat Uplay Steam
    és most megláttam a wicher 3 és nagyon megörültem na meg annak hogy még 1 kliens.
    Mivel nekem ez nagyon új még a GOG szerinted ezek után én valaha is itt fogok bármit is venni ennyi szarokdás után? Vagy bár ki meg győz arról hogy ez mennyire jó kis cég..hogy kinek a hibája vagy kié nem..
    és a GOG azonosítóm be mert ott akartam megvenni..nekem ez egészen elképesztő hogy ilyen van..!

    Írtam be a fórumba amit korábban lett linkelve és ahogy látom más is szenved és a GOG ezt nem látja nem veszi észre..?

    Persze írtam a supportnak is kétszer is de nem válaszolnak..de megkerestem őket mailon is arra sem válaszoltak..és ez nem a GOG hibája? ez már igen..az hogy vissza sem reagál vagy egyáltalán jelét sem adja annak hogy szándékában áll megoldani a problémát..

    Én semmi mást nem akarok játszani nem többet és nem kevesebbet.. ennyi..

    köszönöm hogy segíteni próbáltál.. :R :R :R

    D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

Új hozzászólás Aktív témák