Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Badlof2k

    senior tag

    válasz Adam_Shepard #488 üzenetére

    Jaja.. mégis ahoz képest mennyi minden content van benne igysem elég.. még mennék tovább de már amit akartam megcsináltam felefedeztem stb.. szóval "kicsit." rövid, de pont ezen gondolkodva tegnap az jutott eszembe hogy valszeg azért mert igy vezetik /vezetnek fel egy újabb trilogyt szerintem aztán meglátjuk, főleg azért is mert anno az Gow 1 se volt annyira "hosszú." és istenekben gazdag.. igazából ott is a maint story főleg az volt hogy pandora templomán rohantál végig volt egy kis pokoljárás aztán a végén Arész, 2-3 meg aztán beindult durván.. szóval várom a folytatást :) ja plusz spoiler!!tegnap Mirmir elszólta magát hogy amikor Jötünheimbe voltunk a bojjal akkor Freya kedves betalálta hogy ugyan mégis Odin hova tette a harciszellemét és a Valkürszárnyait mert ugye mint kiderült eredetileg ő volt a valkürők királynője és felügyelője csak amikor Odin megátkozta blabla..letépte a szárnyait és elvette harci szellemét..és szóamiszó ezt keresi és Mirmir volt olyan okos hogy elis mondja legalábbis a szavaiból ezt vettem ki, ezért gondolom kövi részbe ha lesz akkor Freyával lehet lesz egykis adok kapok mer ugye a kis fiát elküldtük az örök vadászmezőkre borért.amiért a mama annyira nem volt hálás.. bár ha olyan lesz mint Héra a háromba akkor az nem lesz nagy pofozkodás.. de abból kiindulva hogy valkürkirálynő volt akkor nem hiszem hogy ennyivel lenne le rendezve az egész. :D

    [ Szerkesztve ]

    "... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

Új hozzászólás Aktív témák