Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Caesarion

    aktív tag

    válasz b14 #1173 üzenetére

    Hy,
    (1) volna cirka 40 invite-om amit felajánlanék a köz javát szolgálva, csak nemtom hogyan tudnám kinyerni azokat a bizonyos linkeket amiket a honlapodon beillesztve el kéne küldenem neked...:U

    (2) illetve volna egy olyan problémám, hogy IE 6.0-t használok, s 3-4 napja nemes egyszerűséggel nem engedi elküldeni a leveleket a gmail. Amiket nekem küldenek azok mind szépen megjelennek, s biromolvasni meg label-ezni, de amikor énakarok írni akkor a compose-résznél szöveg megírása után következne a -send-, de 2-3 perc töltés után a következő hibaüzenetet :((( kapom:
    ''Ooops...the system was unable to perform your operation.Please try again in a few seconds. -OK-''
    Ugyanez a helyzet amikor firefox 1.0.4et használok :O ... milyen beállítást állítottam el, vagy mi a frászt akar ez tőlem hogy végre működjön újra?!

    (3) a Gmail notifier nektek is ki szokott dobni időnként ( naponta egyszer) egy ablakot (mintha leveled érkezett volna) hogy '' an error has occourd''? :F

    bocs, ha kérdéseimre már volt válasz és felületesen olvastzam volna vissza, ez esetben elég egy hsz szám vagy linkelés

    Te is fiam, Bluetooth ?!

Új hozzászólás Aktív témák