Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Noragami #337 üzenetére

    Nem lehet azért ennyire leegyszerűsíteni a légzést, hogy torokgyulladás és helló.

    Azért ha kinyitod a szemed láthatod, hogy Glo -nál sokkal többen panaszkodnak erős, irritációs köhögésre, mint máshol. Ettől függetlenül még mindig egészségesebb, mint a cigi. Illetve maga a technológia szerintem jobb, mint az IQOS -nál, vagyis a hevítős pengénél.

    Anno például, amikor bejöttek a mentolos cigik, az is sok embernek feladta a leckét rendesen. Pl. volt a zöld mentolos Pall Mall...de például a Marlboro -ból amíg lehetett kapni ízesített a cigiket, akkor sem tudta mindenki elszivni az erősebbik mentolos verziót. Volt aki meg úgy szívta el, mintha egész életében azt tolta volna. Különösebb probléma nélkül.

    Szóval itt nem szimplán arról van szó, hogy némelyik erősebb vagy gyengébb. Vagy torokgyulladás van -e vagy sem.

    Én például anno 20 évesen mononukleózis alatt is végig dohányoztam, amikor az emberek nagy része rá sem tud nézni a cigire. Ettől még nem írom azt, hogy akkor másnak is simán bírnia kellett volna betegség közben.

    Nagyon nem vagyunk egyformák.

    [ Szerkesztve ]

    ZX Spectrum - Commodore 64

Új hozzászólás Aktív témák