Új hozzászólás Aktív témák

  • Kincici

    csendes tag

    Pár észrevétel így 3 hét használat után:
    - Ezek az ízek nagyon jól sikerültek, meglehetősen addiktív a cucc. Figyelni kell arra, hogy ne szívjak többet, mint korábban a hagyományos cigiből (1 doboz/nap).
    - Apropó, hagyományos cigi: nem tudom elszívni, egyszerűen pocsék íze van a Glo után.
    - A készülék matt festése elég sérülékeny, a táskában kulcs, ilyesmi könnyen összekarcolja.
    - Korábban azt írtam, hogy nem nagyon koszolódik, de aztán mégis. Nem csak a cső aljában, hanem a felső részén (ahol ezek a barázdák vagy mik vannak) hajlamos felgyülemleni ilyen barna trutyi. Tehát valami égéstermék azért csak keletkezik. A kefe, amit adnak hozzá, semmire nem jó. Célszerű fültisztító pálcával pár naponta áttörölni az egészet, az leszedi.
    - A Glo cigi füstje nem büdös, ellenben a használt, megperzselődött stick az. Nem célszerű a konyhai szemetesbe dobni, ha ez valakit zavar.
    - És egy érdekesség: vettem egy epres ízesítésű Neót, de a golyó benne olyan kemény, hogy alig tudom elpattintani. Hiába tolom neki erőből, nem pattan el, csak belenyomódik az ujjamba. Eddig csak ez az 1 doboz volt ilyen.

Új hozzászólás Aktív témák