Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • beteg

    őstag

    válasz Berreh #45374 üzenetére

    Köszi!

    A Moises féle megoldások szerintem kamuk, nem tart még ott a technológia, hogy a fizika törvényeit átlépjék. De ezt látatlanban mondom, ha már egész tűrhető eredményt ad, akkor bocs!

    A chordify arra, amire szánják, nekem tetszik.

    Csak én olyat keresnék, ami irreális, hogy az eredeti szám, mínusz a gitár track, stúdió minőségben, tab-al és persze ingyen :) OK, ez faxság, de találtam pl. Andy James-nél
    legalább egész jó minőségű mp3-at, amiben minden „eredeti”, gitár nélkül pár dollárért. És még guitar pro gp fájlt is ad. Ez tetszik, egyet meg is vettem, de nekem ezek a szólók még nehezek. Könnyebbet keresnék.

    Az ultimate-guitar-ra is előfizettem, ott is vannak backing trackek, tab-al nyílván, de annak meg a minősége nem tetszik. A Guitar Pro-t is megvettem, sőt előfizetek a songbook-ra, ott is van elvileg backing track, de az nem az a minőség. Ez inkább gyakorlásra jó. Arra hogy hétvégén a kutyámnak és hörcsögnek eljátszak egy számot, ami mögött király legalább a zene, arra nem.

    Még a legjobb, amit találtam, a https://backingtrackbrasil.com/ Itt nekem gyanús, hogy sok esetben az eredeti sávok vannak bent. Nem mindnél, de ahol nem, ott is sokszor nagyon jó minőségű, erősen hasonlít, sokat dolgozhattak vele. Sok számnál az eredeti ének is benne van. Nagy a választék és ingyenes. Csak vadászni kell hozzájuk tabot/kottát.

    De biztos van ennél még jobb hely, ahol ha fizetni is kell, de jó a minőség!? Ilyet mondjatok légyszi!!!
    :R

    Csak futni kell!

Új hozzászólás Aktív témák