Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Eastman

    őstag

    válasz Bobrooney #20306 üzenetére

    Nekem nincs gondom vele (Cube 15X). Szombaton pl. teljesen halkan játszottam rajta otthon. Lefeleztem a hangerőt, maxra tekertem a Gaint és jött a torzítás ahogy kell. Overdrive-al bluesokat, aztán metálkodás. Teljesen halkan (volume 1 felezve!) is hozza a full torzítást. Ezért is javaslom a kollégának.

    Plazmacucci

    A Roland Cube-ot - a nagyokat is - szobai dolognak tartom, egy nagyobb teljesítményű Line 6 Spider IV akár stage-cucc is lehet pl. egy klubban. Nem vitatom, hogy komolyabb.

    MATEO6600

    A gyárak (tervezők) úgy modelleznek, hogy bár nem csöves erősítőkről beszélünk, mégis nagyobb hangerőn jobban felélednek ezek a hangdobozok. Kis hangerőn nem adnak akkora élményt. Kivéve, az eleve kis szobába valók! :)

    Nekem szerencsém volt, mert egy full milliomos gitáros haverom otthon 15X-et használt gyakorlásra és teljesen elégedett volt vele. Vehetett volna bármi mást, a pénz nem határolta be. Nála próbálgattam, aztán pont ugyan olyat választottam pont ugyan arra a célra. Ma már 20-ast vennék (X vagy XL) a lábkapcsoló miatt. Nagyobb nekem nem kell.

    Klubboztunk 15 éven át, ott csak egyszer láttam nagyobb Cube-ot a színpadon, de az szrul szólt. Szerintem nem oda való.

    https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

Új hozzászólás Aktív témák