Új hozzászólás Aktív témák

  • nikkel111

    csendes tag

    Sziasztok,

    Évek óta olvasom ezt a topicot eddig 1x szóltam hozzá. (Kevés időm van és nem vagyok nagyon kommunikativ), viszont annyi hasznos információt adtatok, hogy úgy érzem itt az ideje hogy viszonozzam.

    Katana rajongók:
    Kb. 2 hónapja van egy Katana 50-m (egy Peavey Vip 1 mellett) de a lehető legjobb beruházás volt. Gyönyörű hangja van a clean-től a durva torzitottig, a beépitett effektek rendkivűl jól használhatók ! A Power Control-l a maximális kihajtást meg tudod valósitani kis hangerőn vagy fülesen ...
    Eddig a Peavey-ért voltam oda de a Katana leveri !

    Vst-k:

    Hangzás vadaszát miatt végig jártam azt az utat amit nagyon sokan jártak és járnak. A sok tekergetés, presetek keresése tényleg rengeteg időt elvitt amit játékra is lehetett volna fordítani...
    Összegezve : Valaki már írta, tőle idéznék mert eljutottam oda hogy nagyon egyetértek ... A lényeg egy jó erősitő, gitár és a sound ami a kezedben van !

    Részletezve: Mindenféle vst-t kipróbáltam kb. három év alatt overloud-tól, guitárrig-g , kismillió freeware vst-t, effectet találtam néhány jó hangzásút is, bár ez egyértelműen egyéni értelmezés ..

    Tulajdonképpen most jutottam oda hogy elértem amit akartam...

    Megint idéznék A lényeg egy jó erősitő, gitár és a sound ami a kezedben van !

    A jelenlegi vst konfigom mára ez maradt, vsthost, cab szimuláció, ir loader, egy-két pedál vst.
    Az amp Peavey és Katana 50, gitár saját kezűleg activvá tett Cort KX5 és egy LTD MH400.

    Nem keresem tovább a sound-t, most már csak játszani kellene megtanulni ... :)

    Ha valakit érdekel a vst konfig részletezem ...

Új hozzászólás Aktív témák