Új hozzászólás Aktív témák

  • NSiS

    csendes tag

    Sziasztok!

    Készítenek olyan gitárokat 100k alatt ami nem Made in Indonesia, China stb.? Jelenleg Törökországban vagyok (és még leszek is néhány hónapig), az egyik hangszerüzletben találtam egy fekete Crusader márkájú akusztikus dreadnought gitárt, az eladó állítása szerint francia gyártmány. A cég központja tényleg ott van, viszont nem tudom hogy tényleg ott készülnek-e, hallottatok már felőlük esetleg? Egyébként szép telt hangja volt, cutaway stílusú, fekete, egyedi faragott motívumokkal (!) és csak 400 líra (kis alkuval 370-ért ideadta volna az eladó). Egyedül a bundok kialakítása amit kicsit igénytelennek mondanék, a végeik mondhatni nem voltak lesorjázva..

    Viszont ugyanitt megnéztem egy gitárt (masterwork néven fut.. haha) a hangolást se bírta ki, a G húr ki is szakadt, konkrétan katapultál a helyéről (nem elszakadt, hanem a húr végén lévő "gömb"ugrott ki).. Ez még csak egy hangszerbolt volt, szétnézek még, mert hiányzik a gitározás, csak azt nem tudom repülőn hogy engedik hazavinni, ilyen jellegű tapasztalatom nincs még.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák