Aktív témák

  • Grisha

    tag

    Sziasztok. Lenne egy két kérdésem ezzel a kártyával kapcsolatban.
    Én úgy vettem meg, hogy 64bit-es a mem.busz, de amikor megkaptam a dobozon ezt a szöveget láttam: ''All new 128bit memory interface''
    Most akkor mi van?
    Telepítés után az eszközkezelőben mint ATi Radeon 9600 PRO jelenik meg. Tuti, hogy nem pro, még venti sincs rajta.
    És catalyst drivert rakott fel, (most 120km-re vagyok a gépemtől) de volt egy panel amin az volt, hogy ? szoros AGP módban megy. 2X-en állt. A lapom (TUSL2-c) támogatja a 4X-et is, de amikor átsunnyantottam 4X-be, a következő indításnál bepusztult a rendszer és rakhattam fe újra a videókártya drivereit. Megnéztem a biost és abban Az ''AGP capability'' 4X-re volt állítva. Előtte agy Matrox G550-em volt, az csont nélkül ment 4Xben. Lehet, hogy újra feltúrom az XP-t. Próba cseresznye. A TV-kimenet minősége jobb mint az INNO GF4 TI4200 128 8X-nek, de a matroxométól csúnyán lemarad. Segítsetek! És érdekelne, hogy honnan lehet letölteni omega drivereket. És kifejezetten Gigabyte R9600-hoz töltsek le drivert, vagy mindegy, hogy milyen gyártmány? Érdekelne, hogy honnan lehet letölteni a Catalyst 3.8at? Köszi

    Dictim dabit ipsam findet res!

Aktív témák